Kurs pisania romansów online!

Katowickie Centrum Psychologii i Coachingu zaprasza na

 

KURS PISANIA ROMANSÓW online!

 

Napisanie dobrego romansu jest sztuką, w której można się doskonalić.

Zajęcia mają na celu teoretyczne przygotowanie uczestników do tworzenia historii o miłości, praktyczne ćwiczenia kreatywnego pisania oraz coaching twórczości. Po zakończonym cyklu można skonsultować własną pracę twórczą.

 

Kim jest coach twórczości? To osoba, która towarzyszy twórcy w pokonywaniu przeciwności związanych z własną kreatywnością, np. bloków twórczych, braku pewności siebie, poszukiwaniu własnego stylu i odwagi wyrażania siebie, zarządzania czasem i energią.

 

Celem kursu oraz późniejszych konsultacji jest wsparcie merytoryczne w pisaniu romansu oraz przygotowania do przedstawienia dzieła wydawcom.

 

Kurs ma formę czterech warsztatów online oraz pracy indywidualnej i dwóch konsultacji dla każdej uczestniczki i każdego uczestnika.

Warsztaty online odbędą się na platformie webinarowej clickwebinar.pl. Po zalogowaniu każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji czat oraz zadawanie pytań i dzielenie się refleksjami (w miarę możliwości czasowych). Warsztaty – pod warunkiem uzyskania zgody wszystkich uczestników – będą nagrywane i dostępne przez 7 dni (na wypadek niemożności uczestniczenia w jakimkolwiek z warsztatów, uczestnik nic nie traci). Konsultacje odbywają się przez e-mail i telefon.

Bilety dostępne:

 

Warsztaty prowadzą pisarki: Magda Fres i Marta Fox.

 

Plan zajęć:

11.01.2016 godz. 18.00 – 20.00. Prowadząca: Magda Fres

Struktura romansu. Charakterystyka i prawa, jakimi rządzi się ten gatunek literacki. W jaki sposób budować akcję, wątki, fabułę? Jak zacząć pisać? Jak stopniować napięcie?

 

18.01.2016 godz. 18.00 – 20.00. Prowadząca: Magda Fres

Bohaterowie. Kim są postaci romansu? Jak „wymyślić” zakochanych? Konkretne sposoby opisywania postaci (wygląd, zachowanie, role w powieści, charakterystyka psychologiczna).

 

25.01.2016 godz. 18.00 – 20.00. Prowadząca: Marta Fox

Język erotyczny w romansie. Jakich fraz i słów używać w opisie zbliżeń zakochanych? Jak oddawać uczucia? Jak wiarygodnie przedstawiać pożądanie?

 

01.02.2016 godz. 18.00 – 20.00. Prowadząca: Magda Fres

Inspiracja i motywacja. Coaching twórczości. Skąd brać inspirację do pisania? Jak się motywować od pracy twórczej? Jak zarządzać czasem podczas pisania powieści?

 

Po ukończonym kursie każda z uczestniczek i każdy z uczestników kursu ma gratis do dyspozycji dwie konsultacje dotyczące tworzonego romansu.

 

Całkowity koszt kursu to 290 zł.

 

Przedstawienie prowadzących:

dr n. hum. Magda Fres - dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe. Specjalizuje się w life coachingu oraz coachingu twórczości i kreatywności. Certyfikowana i akredytowana przy Izbie Coachingu life coach, creativity coach, superwizor, psycholog ze specjalizacją interpersonalną i menedżerską, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka.

www.magdafres.pl

 

Marta Fox - poetka, powieściopisarka, eseistka. Wydała 40 książek (powieści, opowiadania, wiersze, eseje). Poezja Marty Fox była tłumaczona na języki: niemiecki, portugalski, hiszpański, angielski.

www.martafox.pl

 

Regulamin Kursu pisania romansów online!
Proszę zapoznać się z regulaminem.
Regulamin Kursu pisania romansów.pdf
Dokument PDF [72.9 KB]

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

Formularz zapisów na Kurs pisania romansów online!

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

Coach. Katowice. Twoja twórcza droga. Tel. 505-74-18-36

Sprawdź wolne terminy sesji

tel. 505-74-18-36