Coachingowa Grupa Realizacyjna

Coachingowa Grupa Realizacyjna III edycja

to cykl pięciu warsztatów narzędziowych grupy coachingowej dla coachów (również w trakcie szkolenia).

 

Cele grupy:

1. skuteczna realizacja własnych celów,

2. praktykowanie narzędzi i technik coachingowych z pięciu poniżej wymienionych metod pracy w formie samodzielnego ich doświadczania i przeżywania w roli coacha lub coachee,

3. stworzenie i poznanie dynamiki, jaką rządzi się grupa coachingowa,

4. aktywne przechodzenie przez pożądane zmiany we własnym życiu,

5. realizacja własnej podmiotowości i sprawczości, 

6. rozwijanie umiejętności prowadzenia coachingu grupowego i indywidualnego.

 

Sposoby pracy:

Praca będzie się odbywać indywidualnie (z coachingowym towarzyszeniem prowadzącej), w parach i w podgrupach oraz w grupie, pod superwizją prowadzącej.

 

Poznawane metody pracy:

- RTZ (Racjonalna Terapia Zachowań),

- SFA (Solution-Focused Approach, czyli Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach),

- Action Learning,

- narzędzia kreatywne w coachingu,

- Porozumienie Bez Przemocy.

 

Dodatkowymi korzyściami udziału w grupie jest to, że osiągany efekt jest taki, jak przy coachingu indywidualnym, przy jednoczesnym doświadczaniu wsparcia, jakie daje grupa.

 

Zapraszam do rezerwacji miejsc na kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

 

Daty spotkań (poniedziałki w godzinach 17.30 - 20.30):

 

11 stycznia 2016 (RTZ) (odbyło się)

18 stycznia 2016 (SFA) (są jeszcze miejsca)

25 stycznia 2016 (Action Learning) (są jeszcze miejsca)

01 lutego 2016 (narzędzia kreatywne) (są jeszcze miejsca)

08 lutego 2016 (PbP) (są jeszcze miejsca)

 

Inwestycja:

cena za pojedyncze spotkanie - 140 zł

Jeśli chcesz uczestniczyć w więcej niż jednym spotkaniu, skontaktuj się ze mną w sprawie rabatu!

 

Liczebność grupy jest ściśle ograniczona!

W cenę wliczone są wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Płatność na stronie: http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/katowice/coachingowa-grupa-realizacyjna-111631/

 

Zgłoszenia: Magda Fres kontakt@magdafres.pl, tel. 505-74-18-36 lub przez formularz na dole strony

 

Miejsce: Gabinet Kreacja, Katowice, ul. Chopina 8 (w podwórzu)

 

Zainteresowanym wydajemy zaświadczenie wg MEN o udziale w warsztacie rozwojowym "Coachingowa Grupa Realizacyjna".

 

Prowadząca:

dr n. hum. Magda Fres

Referencje

"Trafiłam na Coachingową Grupę Realizacyjną (w I edycji) trochę przypadkiem, ale to był jeden z najlepszych "przypadków", jakie mnie spotkały. Poznałam fantastyczne osoby, dzięki którym spojrzałam z innej perspektywy na wiele nurtujących mnie problemów. Praca z Magdą Fres była inspirującym doświadczeniem i pomogła mi znaleźć właściwą drogę, rozwinąć warsztat coacha i rozpocząć nowy etap w moim życiu. Bardzo profesjonalne podejście, zaangażowanie i wsparcie. Fantastyczny coach, wspaniała osoba, polecam serdecznie!"

Ewa Gwiaździńska (gwiazdzinska.pl)

 

"Realizowany przez Panią Magdę warsztat  Coachingowej Grupy Realizacyjnej dostarczył mi dodatkowej wiedzy na temat metod wykorzystywanych w pracy COACHA i nie tylko.

Praktyczne ćwiczenia prowadzone były w obecności profesjonalistów (którzy równocześnie byli ich uczestnikami) i na wysokim poziomie. 
Z kolei materiały teoretyczne są doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas spotkań. Osobiście wykorzystuję je w swojej pracy."
Joanna Jasiok
Coach Freelancer
 
"Od dawna poszukiwałam warsztatu, na którym praktykujący coach dzieliłby się z mniej doświadczonymi coachami narzędziami i przedstawiłby je z poziomu doświadczenia, opowiedziałby o tym w jakich kontekstach je stosował i jakie efekty uzyskiwał. 
Narzędzia prezentowane na warsztacie Magdy były mi już częściowo znane - czytałam o nich, z jednego nawet się szkoliłam.
Jednak nigdy nikt wcześniej nie przedstawił mi ich w tak wiarygodny sposób, podając przykłady zastosowań i stwarzając możliwość przećwiczenia ich na sobie. Warsztat był dla mnie wartościowy z wielu powodów, kilka z nich wymienię: możliwość poznania nowych osób, skorzystanie ze świadectwa profesjonalisty, opisy i formularze trafione w punkt, możliwość przedyskutowania różnych aspektów stosowania danej metody, możliwość łykania wiedzy małymi pigułkami. Warsztat prawdziwie doskonalący, konkretny, w bajecznej, lekkiej atmosferze, zapadający w pamięć i w serce. Kto skorzysta dostanie niepowtarzalny nowy szlif. Praktyczne i inspirujące zarazem."
Grażyna Pławska
 
"Gorąco polecam udział w Coachingowej Grupie Realizacyjnej. Przyjazna atmosfera i wsparcie grupy sprzyjają otwartości i wymianie doświadczeń przydatnych w pracy coacha. Możliwość omówienia i przepracowania poznanych narzędzi oraz technik prowadzenia coachingu nie tylko wzbogaca warsztat coacha, ale również umożliwia własny rozwój pod profesjonalnym okiem Magdy Fres."
Aleksandra Sienkiewicz, Diet Coach

 

"Kompetencje, profesjonalizm, uważność na drugie człowieka i oczywiście magiczny uśmiech prowadzącej, to wszystko gwarantuje Coachingowa Grupa Realizacyjna- autorskie warsztaty prowadzone przez Magdę Fres. Byłem i doświadczyłem. Dzięki warsztatom poszerzyłem swoje kompetencje coachingowe. Te zajęcia to dobrze zagospodarowany czas. Miła i twórcza atmosfera. Z zajęć wychodzisz z nowymi pomysłami. Jesteś zmotywowany i masz chęć do działania.  Przyjdź, zobacz i... doświadczaj."

Rafał Rogowicz, coach www.rogor.pl

 

"Trafiłam do Coachingowej Grupy Realizacyjnej całkiem przypadkowo, w ubiegłym roku, szperając po internecie a ściślej po FB.
Szukałam "czegoś" co pozwoliłoby mi poczuć na nowo ducha coachingu,  dowiedzieć się czegoś jeszcze o sobie i poznać ciekawych fajnych ludzi.
Moje oczekiwania spełniły się. Spotkania prowadzone przez Magdę są solidną porcją wiedzy popartej doświadczeniem co widać po sposobie prowadzenia zajęć, pewności siebie Magdy, solidnym przygotowaniu.
 Panujący klimat  pozwolił mi poczuć się swobodnie i otwarcie uczestniczyć w części warsztatowej co uważam za niezbędne do pełnego zaangażowania.
Właściwie po każdym spotkaniu Grupy Realizacyjnej, miałam w rękach nowe narzędzie gotowe do wykorzystania w pracy. Kilka tematów znanych mi wcześniej miałam okazję przećwiczyć właśnie tutaj w  towarzystwie profesjonalistów.
Mogę gorąco polecić wszystkim coachom a także tym, którym zależy na rozwoju osobistym, spotkaniach z ciekawymi ludźmi, rozmowie w ciepłej i przyjaznej atmosferze."
Elżbieta Danićić
Dyplomowany Coach

 

"Cudowny czas, cudowne miejsce i wspaniali ludzie. Uczestniczyłam w I edycji warsztatów. Same warsztaty bardzo merytoryczne i dające konkretną wiedzę. Magda, cudowna kobieta, pełna ciepła, humoru, otwartości, wspaniała. Serdecznie polecam! Na pewno będzie to efektywny czas w którym poznasz pięć technik metody pracy z klientem. Rozwiniesz siebie, udoskonalisz warsztat, poznasz ciekawych ludzi, otrzymasz wsparcie jakie daje grupa. Warsztaty bardzo inspirujące i wspierające w szukaniu nowych pomysłów do pracy jako Coach."

Barbara Grudzińska, Coach

Twoja wiadomość z formularza została pomyślnie wysłana.

Podałeś następujące dane:

FORMULARZ ZAPISU NA COACHINGOWĄ GRUPĘ REALIZACYJNĄ

Skoryguj wprowadzone dane w następujących polach:
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.

Wskazówka: pola oznaczone * są obowiązkowe.

Coach. Katowice. Twoja twórcza droga. Tel. 505-74-18-36.

Sprawdź wolne terminy sesji

tel. 505-74-18-36