Uwaga!!!

Od dnia 13 maja 2014 wszystkie informacje dotyczące działalności Klubu Coacha Katowice znajdują  się na nowej stronie:

http://klubcoacha.org/katowice/

 

Zapraszam serdecznie!

Magda Fres

 

 

24 kwietnia 2014, godz. 17.30

 

Sztuka bycia

'Cudem jest samo chodzenie po zielonej ziemi i docenianie spokoju i piękna tej chwili.' - Thich Nhat Hanh

Jedyne co jest to TERAZ. Jutro jest myślami i dopiero będzie (albo i nie!), wczoraj – wspomnieniami i już było (jak powiadają - dawno i nieprawda ). Gdy jesteśmy uważni na to, co dzieje się teraz i jak reaguje na to nasze ciało – mamy dostęp do naszej wewnętrznej mądrości i mocy. Zrelaksowana i uważna obecność to w moim odczuciu podstawa słuchania i bycia wsparciem dla innych. Moją intencją na najbliższy Klub Coacha jest zaproszenie Was do wspólnego zatrzymania się, zauważenia tego co jest i pozwolenia sobie na to. Moją intencją jest też po prostu pobycie razem, w uważności, empatii, otwartości i akceptacji. Powrót do siebie, wsłuchanie się w siebie i w siebie nawzajem. Doświadczanie, w ciekawości i otwartości na to, co się pojawi.

Prowadząca: Marzena Kutermak - psycholog społeczny (SWPS) i coach (SWPS i Laboratorium Psychoedukacji). Coachingiem zajmuje się od czterech lat, specjalizuje się w life coachingu i pracuje z klientami indywidualnymi. Interesuje się psychologią pozytywną, rozwojem i zmianą, a coaching to dla niej sposób na życie. Uwielbia wspierać swoich klientów w rozwoju i obserwować jak rozkwitają i podnoszą satysfakcję ze swojego życia. Obecnie uczestniczy w rocznym treningu Zen Coachingu i jest pod ogromnym wrażeniem tego głębokiego i mądrego podejścia do pracy z klientem.

 

Ze względu na dbałość o komfort i kameralność spotkania konieczna rezerwacja: kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

Opłata amortyzacyjna: 20 zł płatne na miejscu.

 


27 marca 2014 godz. 17.30

 

Coaching umiejętności w biznesie – klasyczne metody coachingu versus oczekiwania zleceniodawców.

Co to jest coaching umiejętności? Jak wyglądają klasyczne metody coachingowe? Dlaczego nie sprawdzają się w konfrontacji z oczekiwaniami zleceniodawców? Jak zatem radzi sobie świat biznesu godząc interesy wszystkich stron: własne, coachee i coacha?


Na te pytania odpowiemy sobie w trakcie naszego spotkania. Pokażemy standardy coachingu umiejętności stosowane przez czołówkę Firm operujących na polskim rynku. Będziemy mieli okazję poznać własne opinie na temat nowej metodologii coachingu umiejętności.


Spotkanie potrwa około 1 godziny 30 minut. Pozdrawiam wszystkich zaproszonych gości.


Prowadzący:
Mirosław Turek -  był handlowcem, managerem sprzedaży, dyrektorem zarządzającym, w firmach o światowym zasięgu, w Polsce, Anglii i USA. Przez osiem lat, jako Senior Trainer/Consultant w Mercuri International, współpracował z czołowymi korporacjami  działającymi na polskim rynku. Referencje z tych firm są do wglądu dla zainteresowanych osób.

Właściciel firmy SZKOLENIA DLA PRZYJACIÓŁ:
Firma oferująca konsulting i pełen zakres szkoleń, z zakresu organizacji
i rozwoju działów handlowych.

Specjalizuje się w skutecznym przekazywaniu wiedzy i umiejętności, dotyczących sprzedaży, zarządzania sprzedażą i tematyki pokrewnej.

Oferuje przyjacielskie warunki współpracy, zarówno dla zlecających, jak i dla uczestników szkoleń.

 


Ze względu na dbałość o komfort i kameralność spotkania konieczna rezerwacja: kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

Opłata amortyzacyjna: 20 zł płatne na miejscu.

 

 

6 lutego 2014 roku, godz. 17.30

IN TRACTO PRO FUTURO – odkryj swój motyw

Chcesz przyjrzeć się swoim celom i odkrywać swój motyw?

Chcesz otrzymać proste narzędzie do wyznaczania celów i weryfikowania ich, zarówno dla siebie jak i na potrzeby pracy z klientem (czasem kilkoma jednocześnie)?

In tracto pro futuro, czyli w drodze ku przyszłości to mój autorski warsztat przygotowany w postaci coachingowej prezentacji (którą przygotowałem zadając sobie pytanie, co musi zrobić trener/coach, aby poprowadził coachingowy warsztat/sesję 3-godzinną z jak najmniejszą liczbą słów wypowiedzianych). Warsztat jest mieszanką różnych metod wyznaczania celów i prowadzących do zmian. Warsztat da narzędzie do ustalania celów i ich weryfikacji przez wnikliwe ich analizowanie z różnych punktów widzenia i z różnych perspektyw – czasem skrajnych.

Warsztat przeznaczony jest dla rozwijaków, którzy:

Mają cel lub chcą mieć cel.

Realizują cel lub chcą realizować cel.

Zapisują cel lub chcą zapisywać cel.

Mieli cel …….. i?

Mają cel ………i?

W trakcie warsztatu pomyślimy, jak to jest z tymi smartnymi celami. Zastanowimy się nad ekologią naszego celu, nad naszymi marzeniami i nad naszym motywem i misją. Każdy pomyśli, jakie ma cele do zrealizowania i role do odegrania w drodze ku przyszłości nie tylko naszej.

 

Każdy obecny na spotkaniu coach otrzyma pomocne narzędzie do pracy z klientem indywidualnym lub pracy z grupą osób chcących ustalać i realizować swoje własne cele. Narzędzie/warsztat można łatwo modyfikować, w zależności od indywidualnych potrzeb.

 

Jedno jest pewne: oprócz metody/narzędzia/warsztatu każdy będzie mógł przyjrzeć się swoim celom, które powinny być celami pozwalającymi odkrywać swój motyw, a nie celami samymi w sobie. Wyznaczając sobie cel należy zadać sobie pytanie nadrzędne „PO CO?”. Uczestnicy proszeni są o zastanowienie się nad różnymi życiowymi celami z różnych obszarów funkcjonowania – niech to będą ważne i istotne cele życiowe – nie będziemy o nich publicznie mówić (każdy zachowa dla siebie to, co wypracuje).

 

 

Prowadzący: Andrzej Sączek - trener, coach, konsultant, zafascynowany Ćwiczeniami Ignacego Loyoli, mentoringiem, treningiem grupowym i coachingiem, w tym coachingiem prowokatywnym. Koordynator Śląskiego Klubu Trenerów Zarządzania MATRIK oraz członek, a jednocześnie współzałożyciel Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR. Najłatwiej o mnie powiedzieć „szkoleniowiec – rozwijak”. Moją inspiracją jest „CYRK MOTYLI” (głównie postać dyrektora). Pełniąc wiele różnych ról i funkcji, posiadając duże doświadczenie zawodowe i rozległe wykształcenie trudno mi mówić kim jestem, kim nie jestem, aby nie wyszło, kim to nie jestem . Mam nadzieję, że lepiej się poznamy na warsztacie, a jeśli ktoś chce zasięgnąć o mnie informacji, to pewnie zasięgnie.

I jeden z moich ulubionych cytatów:

Jeśli chcesz zbudować okręt, to nie zwołuj ludzi po to, aby zebrać budulec, przygotować narzędzia i przydzielić pracę, ale naucz ich tęsknoty do dalekiego bezkresnego morza.”

Antoine de Saint Exupery

Ze względu na dbałość o komfort i kameralność spotkania konieczna rezerwacja: kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

Opłata amortyzacyjna: 20 zł płatne na miejscu.

16 stycznia 2014 roku, godz. 17.30

 

Action Learning

 


Chcesz doświadczyć, czym jest i jak działa Action Learning?


Chcesz otrzymać niezwykle skuteczne narzędzie do pracy
z grupą coachingową (biznesową, rozwojową)?

Action learning, czyli „uczenie się poprzez działanie”, jest to narzędzie sesyjne służące rozwojowi kompetencji. Uczestnicy pod kierunkiem odpowiednio przeszkolonego moderatora tzw. Doradcy, wypracowują sposoby rozwiązania realnych problemów poprzez zadawanie pytań i analizowanie sytuacji praktycznych z środowiska pracy.

Praca ma miejsce w grupie 5-6 osób, z których każda realizuje stanowiący wyzwanie projekt lub zadanie związane z wykonywaną pracą. Te projekty/zadania są dopasowane do specyfiki pracy uczestnika, jego poziomu umiejętności oraz indywidualnych potrzeb rozwoju. Mogą być też grupowe. Grupa stanowi wtedy swoiste „narzędzie do uczenia się” – każdy z uczestników dzieli się swoim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów/realizacji wspólnego projektu. Zadanie może opierać się też na aktualnie realizowanych w firmie projektach.

Wersją zaawansowaną metody Action Learning jest takie ułożenie szkolenia, w którym stopniowo coraz większa odpowiedzialność spada na uczestników. Uczą się oni wykorzystywać metodę samodzielnie (doradca powoli wycofuje się, pełniąc rolę obserwatora, reagującego jedynie w sytuacjach szczególnych).


Prowadzący: Michał Wolak - dyplomowany trener i coach, konsultant ds. zarządzania jakością, wykładowca Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Prezes Lean Action sp. z o.o., partner biznesowy Grupy Active Change, dyrektor Małopolskiego Oddziału Izby Coachingu. Doświadczony szkoleniowiec - w swoim dorobku ma ponad 3000 godzin przeprowadzonych szkoleń. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji interpersonalnej, Porozumienia Bez Przemocy, umiejętności zarządczych i liderskich.
Ukończył studia magisterskie z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkołę Trenerską w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie oraz studia podyplomowe z Coachingu na Wyższej Szkole Europejskiej im. J. Tischnera. Doświadczenie zdobywał prowadząc szkolenia dla m.in. TVP S.A., Redwoods, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, DGA S.A., Akademii Medycznej w Warszawie oraz liczne szkolenia otwarte z umiejętności miękkich. Przez ponad 3 lata pracował w międzynarodowej korporacji jako lider zespołu księgowych, a później jako trener wewnętrzny, gdzie wyspecjalizował się w prowadzeniu szkoleń dotyczących podnoszenia jakości i efektywności pracy według metodologii Lean Management oraz Kaizen. Obecnie współpracuje z firmami jako konsultant ds. wdrażania Lean Management oraz Kaizen w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Prowadzi coaching osobisty, menadżerski, grupowy oraz projektowy.

Ze względu na dbałość o komfort i kameralność spotkania konieczna rezerwacja: kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

Opłata amortyzacyjna: 20 zł płatne na miejscu.

 

 19 grudnia 2013 r. godz. 17.30

Wellness coaching – w poszukiwaniu równowagi


Rozwój to nie tylko psychologia - to proces integrujący całego człowieka w każdym wymiarze -
intelektualnym, emocjonalnym, duchowym i
fizycznym. W filozofii wellness zwraca się uwagę na szereg
czynników,
które mają wpływ na naszą kondycję: fizyczną, psychiczną orazumysłową. W dzisiejszych czasach nie trudno o utratę równowagi. Wellness coaching pomaga w budowaniu siły
wewnętrznej, w braniu odpowiedzialności za swoje
zdrowie i samopoczucie.Co zrobić by odnaleźć równowagę?Jak odpoczywać ?Jak pogłębić kontakt z swoim ciałem?Co robić by dożyć stu lat :)?Co pomaga w świadomym decydowaniu o swoim zdrowiu? Jeśli: - zadajesz sobie podobne pytania, - ważne jest dla Ciebie dobre samopoczucie, - zgłaszają się do Ciebie klienci chcący poprawy w tych obszarach, - interesuje Cię, czym właściwie zajmuje się wellness coaching, coaching zdrowia czy diety, - a także chcesz się dowiedzieć, jakie korzyści możesz dzięki nim uzyskać dla siebie samego lub bezpośrednio w pracy coachingowej przyjdź na najbliższe spotkanie Klubu Coacha! Prowadząca: Małgorzata Zięba: Coach, psychodietetyk, koordynator Szkoły Profesjonalnego Coachingu oraz
krakowskiego Klubu Coacha. Kierownik
biura Grupy Active Change i Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Członek zespołu Ogólnopolskiego Centrum Zaburzeń Odżywiania. Autorka
artykułów oraz założycielka funpage’a
o zdrowiu „Coaching Zdrowia i Diety”. Pracując z drugim człowiekiem
lubi łączyć różne metody by zoptymalizować proces. Interesuje jąCzłowiek w ujęciu holistycznym. Wciąż się
rozwija, uzupełniała i poszerza
wiedzę na konferencjach naukowych, szkoleniach, kursach, (np. praca z
ciałem, Soul
Coaching, NVC,SFA). Inspiruje się filozofią wschodu, Gestalem, filozofiąKaizen, terapią
systemową itp. Grupa osób, z którą pracuje to
głównie kobiety, potrzebujące uwierzyć w swoje możliwości,
zaakceptować swoje
ciało, nauczyć się świadomie odżywiać oraz mądrze odchudzać (obszary coachingu wellnes: zdrowie, dieta, ciało). Prywatnie bliska jej natura (ukończyła także Ogrodnictwo spec.
Agroekologia i Ochrona Roślin). Lubi
poznawać, doświadczać i eksperymentować, bliska jest jej idea
„slow
life”.

 

21 listopada 2013 roku, godz. 17.30


 

COACHING HARMONII

 


 

W dzisiejszym świecie wielu ludzi zapytanych o to, jak żyją, zaczęłoby opowiadać o pewnie o zapracowaniu, pogoni i pośpiechu, przymusach. Mówiłoby o towarzyszącym na co dzień niepokoju, odczuwanym stresie, poczuciu straty towarzyszącej niezadbanym obszarom życia, braku satysfakcji, szukaniu sposobu na zmianę sytuacji.

 

Wiele z tych osób – chcąc złapać większą równowagę i zyskać większy spokój... przyspiesza i jeszcze bardziej zwiększa swoje wysiłki, mając nadzieję, że u końca tej drogi jest ich Święty Graal.

 

Jeśli jednak przeczuwasz, że to strategia złudna – masz rację.

 

Jeśli chcesz poznać, skąd należy czerpać i jak szukać życiowej równowagi – przyjdź na warsztat w ramach Katowickiego Klubu Coacha.

 

To warsztat dla tych, którzy:

-chcą poszukać swej równowagi, ale też są gotowi, by szukać jej prawdopodobnie inaczej, niż dotychczas i gdzie indziej, niż dotychczas,

-chcą się przyjrzeć swojemu życiu w całości – przez pryzmat swojej emocjonalności, umysłowości, ale i fizyczności i duchowości

-poszukują sami, lub pracują z klientami, którzy szukają w swoim życiu większego spokoju, motywacji, sensu.

 

W programie:

o potędze spokoju

o perspektywie albo – albo i podejściu całościowym

o konfliktach pomiędzy marzeniami i chceniem, a muszeniem, powinnościami i tym, czego chcą od nas inni

o różnych obszarach naszego życia – duchowym, fizycznym, społecznym i zawodowym

i o tym, jak w tym wszystkim znaleźć stan równowagi.

 

Uczestnicy będą mogli doświadczyć i wyruszyć ku:

  • poszerzeniu świadomości w zakresie potrzeb, ról i obowiązków oraz ich równoważenia

  • określeniu własnej wizji równowagi

  • poszukaniu sposobów na zbliżenie się do tej wizji w praktyce

  • zmianie myślenia - z takiego, którym sami sobie odbieramy stan równowagi, na takie, które do wewnętrznej harmonii nas przybliża.

 

Równowaga zaczyna się od stanu umysłu. Zapraszam Cię w podróż ku niemu w atmosferze akceptacji, uważności i ciekawości odkryć. Zapraszam Cię do otwartości na siebie i spojrzenia na siebie z sercem – by usłyszeć więcej ważnych odpowiedzi i bardziej je poczuć. Może zechcesz je przyjąć i dać im miejsce w swoim życiu? Kto wie? :)

 

Prowadząca:

Marta Smolińska: certyfikowany coach, trener umiejętności miękkich, specjalista w zakresie doradztwa psychologiczno – pedagogicznego.

Ukończyła studia podyplomowe „Szkoła Kontaktów Interpersonalnych” na Uniwersytecie Wrocławskim, szkołę trenerów „Sieć” we Wrocławskiej Pracowni Terapii i Psychoedukacji PLUS, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. W zakresie coachingu kształciła się w Noble Manhattan Polska oraz w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Absolwentka wielu szkoleń specjalistycznych w zakresie coachingu oraz kursu I stopnia w zakresie Racjonalnej Terapii Zachowań.

Właścicielka Harmony Coaching Marta Smolińska, członek Izby Coachingu, dyrektor Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu. Wiceprzewodnicząca Klubu Coacha we Wrocławiu. Wykładowca na Studiach Podyplomowych Coachingu na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Prowadzi treningi, warsztaty i sesje z klientami indywidualnymi – zmierzającymi ku wewnętrznej harmonii, chcących zwiększyć swą pewność siebie, odkrywających swoją życiową drogę i pragnących żyć w poczuciu zgody i spełnienia. W swej pracy sięga do podejścia poznawczo – behawioralnego, RTZ, SFA, narzędzi wywodzących się z Gestalt i Kaizen.

Prywatnieszczęśliwa żona, uwielbiająca podróże (podczas których osiąga pełnię bycia tu i teraz) , narty (jazdę na których ćwiczy zawzięcie, acz radośnie), koty (...które nią rządzą) oraz fotografię (którą uprawia swobodnie i w oparciu o własne kryteria tego, jak należy to robić).

Głęboko wierzy, że Goethe dotknął prawdy, gdy rzekł: „Zaufaj sobie, a będziesz wiedzieć, jak żyć”.

 

Ze względu na dbałość o komfort i kameralność spotkania konieczna rezerwacja: kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

Opłata amortyzacyjna: 20 zł płatne na miejscu.

3 października 2013 roku, godz. 17.30

 

COACHING PO ŚLĄSKU, CZYLI JAK KONKRETNIE WZIĄĆ SIĘ DO ROBOTY


"Trza się chycić roboty" mawiali moi bliscy, którzy na śląsku godzili pracę w kopalni z prowadzeniem własnego gospodarstwa domowego. Być może dlatego spodobał mi się coaching - konkretne podejście do czasami niełatwych spraw psychologicznych. Połączenie akceptacji i wymagań, słuchania i zadawania pytań, wolności i podjęcia odpowiedzialności.
Coach musi mieć wrażliwość terapeuty i siłę trenera. Musi zachować równowagę między chęcią pomagania a uszanowaniem wewnętrznego świata klienta i jego wyborów.
Na spotkaniu Klubu Coacha przyjrzymy się zagadnieniu motywacji.
- Jak skłonić klienta do zmian?
- Jak zmobilizować siebie do pracy?
- Jak wspierać dążenie do lepszego?
- Dlaczego nie "bierzemy się do roboty" od razu?
Bez odpowiedzialności klienta coaching po prostu nie działa, dlatego skupimy się również na wzmocnieniu poczucia własnego "ja" i zwiększeniu swojej sprawczości.
Poszukamy tego, co nas wspiera i co pomoże nam - jako coachom i klientom - ustalać zdrowe cele i podejmować satysfakcjonujące działania.


Prowadzący:
*Leszek Zawlocki* - dyplomowany coach i trener, certyfikowany Master Business Coach, akredytowany superwizor Izby Coachingu. Szkolił się w renomowanych ośrodkach w takich koncepcjach jak: Gestalt, NLP, Hipnoza Ericksonowska, Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach, Racjonalna Terapia Zachowań.
Inicjator Grupy Trenerskiej Active Change, współzałożyciel Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Pomysłodawca i lider ogólnopolskiej sieci Klubów Coacha, opiekun merytoryczny i wykładowca Szkoły Profesjonalnego Coachingu oraz wykładowca studiów podyplomowych. Autor wielu innowacyjnych projektów szkoleniowych i coachingowych (np. Gestaltowskie narzędzia w pracy coacha, "Męski Krąg"). Członek International Coach Federation, International Association of Coaching oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej. Ekspert w pracach Komisji ds. Etyki i Standardów oraz członek Komisji ds. Akredytacji Izby
Coachingu. Prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, umiejętności społecznych i zarządczych oraz coachingu. W swoim dorobku ma ponad 3000 godzin przeprowadzonych szkoleń oraz ponad 1000 godzin
coachingu indywidualnego.
Ślązok zadomowiony w Krakowie. Filozof i podróżnik, ojciec dwójki pełnych energii chłopaków, którzynieustannie kwestionują możliwości zastosowania coachingu w procesie wychowawczym :)

Kliknięcie "wezmę udział" nie oznacza rezerwacji miejsca. Proszę KONIECZNIE rezerwować pod nr tel. 505-74-18-36 lub kontakt@magdafres.pl.
Liczba miejsc BARDZO OGRANICZONA!
Będzie kawa, herbata, soki, ciasto i owoce (nie trzeba więc przedtem jeść obiadu ;-)).

Opłata amortyzacyjna: 20 zł.

 

27 sierpnia 2013 roku o godz. 17.30

 

Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia.

/Guy de Maupassant/

 

 

 

JAK SPOTKAĆ SIĘ NAPRAWDĘ CZYLI SPOTKANIA, KTÓRE ZNACZĄ

Podążając drogą zwaną życiem pamiętamy spotkania, w których dokonało się coś ważnego dla nas, które dały nam klucz do zrozumienia przebytej trasy lub budulec do tworzenia dalszej drogi. Spotkania mogą być paliwem, które daje energii w podroży lub drogowskazem właściwego kierunku.

Tęsknimy za spotkaniami, które odsłaniają w nas to, co autentyczne i szczere, które pozwalają odrzucić maski i konwenanse oraz bez skrępowania być sobą. Stajemy się wówczas bliżsi komuś i samym sobie, zaczynamy być dla siebie ważni. Budujemy niepowtarzalną i konieczną więź, wynikającą z poczucia zrozumienia i bliskości. Dzięki takim spotkaniom dotykamy prawdy o sobie i świecie i może dokonać się w nas jakaś zmiana.

Życie nabiera wówczas większego znaczenia, a nasze istnienie zyskuje głębszy sens.

Z wielu powodów sporo dzisiejszych kontaktów ma charakter powierzchowny, instrumentalny i manipulacyjny. Brak nam czasu na bliskość i odwagi by odkryć to, co dzieje się w środku nas lub między nami, bo wydaje się to za miękkie, zbyt wrażliwe lub sprzeczne z oczekiwaniami otoczenia. W każdym z nas jednak kiełkuje potrzeba znaczącego kontaktu ze światem, życiem i sobą.

Jakie kroki przybliżają nas do takich spotkań?

Co to znaczy prawdziwie spotkać siebie i drugiego człowieka?

Jakie korzyści możemy odnieść z praktykowania takich kontaktów w codziennym życiu?

Zapraszam na spotkanie ze sobą, różnymi aspektami swojego wnętrza oraz innymi w atmosferze akceptacji, otwartości i uważności. Tylko w relacji jesteśmy w stanie dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, zobaczyć siebie w lustrze. Jedynie spotkanie daje szansę poczuć swoją niepowtarzalność i połączenie z tym co ludzkie, wspólne dla nas wszystkich. W relacji mamy szansę stworzyć siebie na nowo. Zapraszam na spotkanie, które uczyni różnicę…


Dominika Borowska-Stasica -Certyfikowany coach, dyplomowany psycholog i trener umiejętności miękkich. Liderka Klubu Coacha w Bielsku-Białej, dyrektor Centrum Inicjowania Zmian. Założycielka Bielskiego Centrum Coachingu. Prowadzi szkolenia dla coachów z metod skutecznej komunikacji w coachingu i budowania relacji z klientem oraz Coachingowe Grupy Rozwojowe w Krakowie i Bielsku-Białej. W swojej pracy stosuje podejście poznawczo-behawioralne, techniki Gestalt, SFA, NVC oraz metody ekspresyjne i relaksacyjne. Bliska jej jest perspektywa humanistyczno-egzystencjalna oraz wyrażanie siebie poprzez ruch i twórczość. Jako coach spotyka się z osobami, które chcą wzmocnić pewność siebie, poczuć wewnętrzny spokój i harmonię, odnaleźć swoją drogę oraz osiągnąć życiową równowagę. Pasjonatka rozwoju osobistego, pracy z ciałem oraz życia, które przybliża do pełni. Szczęśliwa żona i mama 5-letniej Róży, przyjaciółka, a wolnych chwilach kobieta oddana błogiemu lenistwu. `

 

Zapraszam serdecznie.

Ze względu na dbałość o komfort i kameralność spotkania konieczna rezerwacja: kontakt@magdafres.pl lub tel. 505-74-18-36.

Opłata amortyzacyjna: 20 zł.

Coach. Katowice. Twoja twórcza droga. Tel. 505-74-18-36.

Sprawdź wolne terminy sesji

tel. 505-74-18-36