Zespół i współpracownicy

Zespół Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu tworzą profesjonaliści ze starannym wykształceniem w zakresie wykonywanych przez siebie usług, dla których praca jest pasją i drogą samorealizacji.

 

Każdy z nas przeszedł inną drogę, aby znaleźć się w obecnym miejscu. To miejsce stworzyliśmy z pasją uczestniczenia w czymś, co ma sens i znaczenie.

 

Skrupulatnie zbieraliśmy wykształcenie, doświadczenia życiowe i zawodowe, by stać się osobami, któe mają pełną gotowość do towarzyszenia innym we wprowadzanych zmianach.

 

Pracujemy nad ściśle określonym przez klienta celem i dbamy o jego realizację.

Towarzyszymy zgodnie z zasadami sztuki coachingu i zgodnie z Kodeksem Etycznym Coacha.

dr n. hum. Magda Fres - certyfikowana i akredytowana przy Izbie Coachingu life coach, creativity coach, superwizor, psycholog ze specjalizacją interpersonalną i menedżerską, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, pisarka.

Absolwentka Szkoły Profesjonalnego Coachingu, Uniwersytetu Śląskiego i Central European University w Budapeszcie.

Dyrektor Śląskiego Oddziału Izby Coachingu w latach 2014-2017. Członkini Creativity Coaching Association.

Autorka opowiadań, powieści oraz ponad 40 artykułów publicystycznych i naukowych, również zagranicznych.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w niedyrektywnych metodach pracy z ludźmi w różnych środowiskach przy wyzwaniach związanych z życiem prywatnym i zawodowym.

Autorka projektu dla biznesu Fight and Innovate, integrującego coaching kreatywności w pracy z organizacjami.

Prowadzi zajęcia ze studentami coachingu w Uniwersytecie Śląskim, Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższej Szkole Zarządzania "Edukacja" i Szkole Profesjonalnego Coachingu.

 

Dyrektor Katowickiego Centrum Psychologii i Coachingu, gdzie prowadzi sesje coachingu indywidualnego i grupowego oraz warsztaty rozwojowe. Specjalizuje się w life coachingu oraz coachingu twórczości i kreatywności. Rozwija biznesy twórcze.

 

Blog: magdafres.tumblr.com

 

Agata Larecka - absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, mgr filologii polskiej, specjalistka od słowa pisanego w przestrzeni www.

Pracowała w zoo, w bibliotece, zarządzała pensjonatem w górach. Ma doświadczenie w pracy w show-biznesie. Twierdzi, że świetnie odnalazła się we wszystkich tych miejscach.

Obecnie samodzielna mama dwóch synów. Pasjonatka rozwoju osobistego, wielbicielka dalekich i komfortowych podróży.

Marzy o własnej stadninie koni.

 

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu pełni stanowisko asystentki dyrektora oraz zajmuje się promowaniem działalności ośrodka w internecie.

Anna Słaboń - psycholog, trenerka umiejętności społecznych, dyplomowana coach. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, Akademię Coachingu C- People, Certyfikowany Kurs Trenerski Treningu Zastępowania Agresji ART ®, Szkołę Trenerów – Roczny Kurs Podstawowych umiejętności Pracy Metodą Treningu grupowego „BAZA”, liczne kursy z zakresu psychologii twórczości oraz szkolenia komunikacji oparte o metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Ma za sobą ponad 7 - letnie doświadczenie w pracy z grupami.

W ramach współpracy z licznymi placówkami edukacyjnymi oraz organizacjami pozarządowymi, realizowała szkolenia i warsztaty. Współpracowała z Instytutem Amity – jednym licencjonowanym i akredytowanym ośrodkiem szkoleniowym metody Treningu Zastępowania Agresji ART ® w Polsce – organizując i współprowadząc szkolenia dla profesjonalistów (psycholodzy, pedagodzy, terapeuci, nauczyciele). Autorka warsztatów wspierających twórcze myślenie, skuteczne uczenie się, rozwój społeczny i emocjonalny – w obszarze umiejętności współpracy, porozumiewania się i rozwiązywania konfliktów, poznawania i lepszego rozumienia własnych emocji oraz budowania adekwatnej samooceny. Od 2015 roku współpracuje z firmami szkoleniowymi, dla któreych realizowała szkolenia, m.in. z zakresu zarządzania (m.in. zarządzanie wynikami, zarządzania przez cele), komunikacji z pracownikami - konstruowania i udzielania feedbacku, treningu zachowań odważnych (asertywnych), motywowania pracowników, planowania i organizacji czasu, zarządzania stresem, zarządzania emocjami (m.in. treningi kontroli złości), kluczowych kompetencji trenera biznesu. Prowadzi prywatną praktykę, pracując z dorosłymi jako life coach.

 

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje coachingu rodzicielskiego.

Anna Gacka - psycholog i coach szkolona zgodnie ze standardami International Coach Federation. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego, Zarządzania Zasobami Ludzkimi na AGH, Coachingu w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od 20 lat związana z obszarem Human Resources Management. Specjalizuje się w  identyfikowaniu i rozwijania potencjału kompetencyjnego. 
 
Pierwsza w Polsce Home&Life Coach. Autorka projektu coachyourhome.com. W swojej pracy odwołuje się do metafory domu jako lustra, w którym uzewnętrzniają się nasze nieuświadomione potrzeby, marzenia i wewnętrzne konflikty. Wierzy, że zmiany w życiu najłatwiej zacząć od zmian w fizycznym otoczeniu. A rozmowa o domu na ogół okazuje się być rozmową o życiu. Bo dom mamy w sobie..
 
W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje life coachingu oraz warsztaty "Szczęśliwszy dom. Szczęśliwsza ja. Jak urządzić się od nowa w domu i w życiu". 

Pracuje  w języku polskim i angielskim.

Sylwia Dąbrowska-Paulewicz - mgr pedagog, certyfikowana coach.
Na co dzień pracuje z trenerami i zawodnikami AZS Częstochowa (siatkówka), RKS Raków Częstochowa Juniorzy (piłka nożna).
Czuwa nad przebiegiem edukacji emocjonalnej i ogólnorozwojowej uczniów Akademii Soward w Częstochowie.
Pisze, czyta, tworzy programy szkoleniowe, autorskie narzędzia, warsztaty umiejętności miękkich.
Założyła oddział i koordynuje Klub Coacha w Częstochowie – na licencji Active Change pod patronatem Izby Coachingu.
Współpracuje w Wyższą Szkołą Lingwistyczną w Częstochowie.

Umiejętności pracy coachingowej zdobywała w Szkole Profesjonalnego Coachingu w Krakowie – pod patronatem Izby Coachingu – certyfikat nr 112/2012.

Jest mgr Uniwersytetu Jagiellońskiego w dziedzinie Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej.
Ukończyła 1000h kursów, warsztatów, szkoleń umiejętności miękkich, w tym 80h treningów interpersonalnych.
Specjalizuje się w treningu mentalnym; inteligencji emocjonalnej; budowaniu kariery, szczególnie w sporcie; motywacji;i uważności (mindfulness), relaksacji. Z pasją wychowuje trzech synów, układa klocki Lego i gra w piłkę nożną, najczęściej na bramce, a jak śpią to czyta literaturę piękną, ogląda filmy, bywa w kinie czy teatrze, lubi bywać w różnych miejscach w Polsce i w Europie pomijając biura podróży.

 

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje indywidualne oraz warsztaty dla par "Noc Kupały".

Barbara Lech - coach wizerunku, stylistka, pisarka. Ukończyła jubilerstwo w PLSP, malarstwo, zarządzanie firmą, rachunkowość oraz terapie naturalne. Regularnie szkoli się zarówno z makijażu i wizażu, jak i z samodoskonalenia.
Dziesięć lat pracowała jako księgowa i kadrowa, prowadziła sklepy internetowe, teraz szkoli grupy sprzedażowe oraz Panie, którą pragną od siebie i życia tego co najlepsze.

W 2013 roku współorganizowała i współprowadziła eventy MultiMetamorfoza.pl. Hasło przewodnie eventów „Doceń swoje piękno” oddaje dokładnie to, co chce kobietom przekazać. Mama Bartka i Ewy.

Więcej na: www.barbaralech.pl

 

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu współprowadzi warsztaty: "Mama w pracy: zadbana i pewna siebie".

Rafał Rogowicz - dyplomowany coach APC, trener mentalny, pedagog, nauczyciel akademicki, właściciel firmy Rogor coaching and more, współzałożyciel Masters of Mental, koordynator Klubu coacha w Katowicach, asystent Dyrektora Izby Coachingu Oddział Śląski, menadżer kultury. Ukończył Akademię Profesjonalnego Coachingu (Akredytacja WSB w Dąbrowie Górniczej – jedynej w Polsce Uczelni Wyższej, która jest Członkiem Założycielem Izby Coachingu. Studia podyplomowe realizowane we współpracy z Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie oraz z najstarszą i największą z europejskich szkół coachingu, Noble Manhattan Coaching). Jestem członkiem Klubu Izby Coachingu, asystentem Dyrektora Śląskiego Oddziału Izby Coachingu

Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, budowaniu wizerunku firmy i produktu. Kierował dwiema placówkami edukacyjnymi. Współpracował z TVP, przygotowując programy dotyczące zastosowania nowych technologii w codziennym życiu. Ukończyłem szereg kursów i warsztatów dotyczących budowania relacji interpersonalnych.

 

W Katowickim Centrum Psychologii i Coachingu prowadzi sesje indywidualne i warsztaty coachingowe.

Coach. Katowice. Twoja twórcza droga. Tel. 505-74-18-36.

Sprawdź wolne terminy sesji

tel. 505-74-18-36